Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması
Bildiğiniz gibi 3 Aralık tarihi Dünya Engelliler Günü olarak kutlanmaktadır. Esas amacı engelliler için farkındalık yaratmak olan bu özel günde Engelsiz Yaşam Vakfı da... Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması

Bildiğiniz gibi 3 Aralık tarihi Dünya Engelliler Günü olarak kutlanmaktadır. Esas amacı engelliler için farkındalık yaratmak olan bu özel günde Engelsiz Yaşam Vakfı da ünlü simalar ile eski milli futbolcuları bir araya getirerek, ülkemizdeki engellilere farkındalık oluşturmak için Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması düzenleyecek.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında elde edilen gelir ile tekerlekli sandalye alınması hedeflenen organizasyon, 3 Aralık 2017 Pazar günü Tv8 Tesisleri halı sahasında gerçekleşecek. Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması İstanbul Zihinsel Engelliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı bandosu tarafından verilecek konser sonrasında başlayacak. Ayrıca futbol karşılaşmasının devre arasında Derya Uluğ ve Kamuran Akkor gibi isimler de tribünleri şarkıları ile eğlendirecek. Müsabakanın hakemliğini eski hakem Erman Toroğlu gerçekleştirecekken geçtiğimiz günlerde şampiyon olarak ülkemizi gururlandıran Ampute Milli Futbol Takımımıza da plaket sunulacak.

Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması TV8,5 Ekranlarında

Müsabaka 3 Aralık Pazar günü Tv8,5 ekranlarından izleyicilere sunulacak. Ünlüler futbol takımında Alişan, Batıkan Manço, Bora Gencer, Bülent İnal, Cansel Elçin, Cem Kılıç, Doğukan Manço, Ersin Düzen, Hababam Sınıfı oyuncuları, Hakan Altun, Kerem Alışık, Tamer Karadağlı, Tolgahan Sayışman ve Zafer Algöz bulunurken, milli futbolcular takımında ise Ahmet Dursun, Ceyhun Eriş, Ersen Martin, Ertem Şener, Evren Turhan, Levent Kartop, Mehmet Yılmaz, Okan Koç, Rüştü Reçber, Sinan Engin ve Tanju Çolak yer alacak.

Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması afişi

Engelsiz Yaşam Vakfı kurucularına ait Vizyon Production ve BomeArt Ajans tarafından gerçekleştirilecek olan Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması organizasyonu için Türk Kızılayı, Bahçeşehir Üniversitesi, DS Damat, Liva Saç Ekim Merkezi, Daniels Paris erkek giyim, UNK parfüm, XXL Energy drink markaları sponsorlar arasında yer alıyor.

>  Sadece Bir Tekerlekli Sandalye Nathan’ın Hayatını Değiştirmeye Yetecek

Tekerlekli Sandalyeler

Tekerlekli sandalye ve aksesuarları tanıtımlarına, Türkiye'deki ve dünyanın diğer ülkelerindeki tekerlekli sandalye teknolojisi ile ilgili en son çıkan haberlere, tekerlekli sandalye kullanıcılarının yaşam koşullarını iyileştirecek bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir