Mugabe’ye Doğum Günü Hediyesi Olarak Tekerlekli Sandalye Hediye Edildi Mugabe’ye Doğum Günü Hediyesi Olarak Tekerlekli Sandalye Hediye Edildi
Zimbabwe Başbakanı Robert Mugabe Pazartesi günü yaşına uygun bir doğum günü hediyesi aldı: akülü tekerlekli sandalye. 93 yaşındaki Zimbabwe’li lider tekerlekli sandalyesini Harare’deki Hükümet Binası’nda... Mugabe’ye Doğum Günü Hediyesi Olarak Tekerlekli Sandalye Hediye Edildi

Zimbabwe Başbakanı Robert Mugabe Pazartesi günü yaşına uygun bir doğum günü hediyesi aldı: akülü tekerlekli sandalye.

93 yaşındaki Zimbabwe’li lider tekerlekli sandalyesini Harare’deki Hükümet Binası’nda gerçekleşen seremoni sırasında, kabine bakanlarından aldı.

Bakanların dediğine göre Robert Mugabe‘ye tekerlekli sandalye hediye edilmesinin amacı, Afrika’nın en yaşlı liderinin evde ve ofiste dolaşmasını kolaylaştırmaktı.

Mugabe son zamanlarda yürümekte zorlanıyordu ve bu yurtdışı gezilerinde sık sık yurttaşlarının utanmasına sebep oluyordu.

Hediye, First Lady Grace Mugabe eşi bu Güney Afrika ülkesini “mezarından bile” yöneteceğini söyledikten bir ay sonra geldi.

>  Sadece Bir Tekerlekli Sandalye Nathan’ın Hayatını Değiştirmeye Yetecek

Tekerlekli Sandalyeler

Tekerlekli sandalye ve aksesuarları tanıtımlarına, Türkiye'deki ve dünyanın diğer ülkelerindeki tekerlekli sandalye teknolojisi ile ilgili en son çıkan haberlere, tekerlekli sandalye kullanıcılarının yaşam koşullarını iyileştirecek bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmadı.

İlk yorumu yapmak istemez misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YENİ YAZILARI KAÇIRMAYIN
Son bilgileri asla kaçırmayın! Ücretsiz abone olun, yeni bilgiler hemen size ulaşsın.

Bültenimize abone olun, yeni haberleri, kampanyaları ve içerikleri kaçırmayın.