Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması

Bildiğiniz gibi 3 Aralık tarihi Dünya Engelliler Günü olarak kutlanmaktadır. Esas amacı engelliler için farkındalık yaratmak olan bu özel günde Engelsiz Yaşam Vakfı da ünlü simalar ile eski milli futbolcuları bir araya getirerek, ülkemizdeki engellilere farkındalık oluşturmak için Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması düzenleyecek.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında elde edilen gelir ile tekerlekli sandalye alınması hedeflenen organizasyon, 3 Aralık 2017 Pazar günü Tv8 Tesisleri halı sahasında gerçekleşecek. Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması İstanbul Zihinsel Engelliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı bandosu tarafından verilecek konser sonrasında başlayacak. Ayrıca futbol karşılaşmasının devre arasında Derya Uluğ ve Kamuran Akkor gibi isimler de tribünleri şarkıları ile eğlendirecek. Müsabakanın hakemliğini eski hakem Erman Toroğlu gerçekleştirecekken geçtiğimiz günlerde şampiyon olarak ülkemizi gururlandıran Ampute Milli Futbol Takımımıza da plaket sunulacak.

Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması TV8,5 Ekranlarında

Müsabaka 3 Aralık Pazar günü Tv8,5 ekranlarından izleyicilere sunulacak. Ünlüler futbol takımında Alişan, Batıkan Manço, Bora Gencer, Bülent İnal, Cansel Elçin, Cem Kılıç, Doğukan Manço, Ersin Düzen, Hababam Sınıfı oyuncuları, Hakan Altun, Kerem Alışık, Tamer Karadağlı, Tolgahan Sayışman ve Zafer Algöz bulunurken, milli futbolcular takımında ise Ahmet Dursun, Ceyhun Eriş, Ersen Martin, Ertem Şener, Evren Turhan, Levent Kartop, Mehmet Yılmaz, Okan Koç, Rüştü Reçber, Sinan Engin ve Tanju Çolak yer alacak.

Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması afişi

Engelsiz Yaşam Vakfı kurucularına ait Vizyon Production ve BomeArt Ajans tarafından gerçekleştirilecek olan Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması organizasyonu için Türk Kızılayı, Bahçeşehir Üniversitesi, DS Damat, Liva Saç Ekim Merkezi, Daniels Paris erkek giyim, UNK parfüm, XXL Energy drink markaları sponsorlar arasında yer alıyor.

>  Mugabe’ye Doğum Günü Hediyesi Olarak Tekerlekli Sandalye Hediye Edildi

About Author /

Tekerlekli sandalye ve aksesuarları tanıtımlarına, Türkiye'deki ve dünyanın diğer ülkelerindeki tekerlekli sandalye teknolojisi ile ilgili en son çıkan haberlere, tekerlekli sandalye kullanıcılarının yaşam koşullarını iyileştirecek bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

12 Comments

 • nalan
  6 sene ago Reply

  engelli olmak aslında bir farkındalık ve hayatı engelsiz yaşamanın ölçüsü bence…

 • menekse
  6 sene ago Reply

  ampute milli takımımız gibi her bransta basarılı olabilsek keske. demeki bazı seylşeri basarmak icin beyin olarak hazır olmak yeterliymis

 • Sadet
  6 sene ago Reply

  ülkemizdeki engellilere farkındalık oluşturmak için Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması düzenleyecek.
  İyi düşünülmüş bir şey bu tür bir etkinlik olması iyi.

  • yeliz
   6 sene ago Reply

   bende gorusunuze katılıyorum. bu tür etkinliler yanlızca futbol ile sınırlı kalmamalı her bransta yapılmalıdır

 • Kamil
  6 sene ago Reply

  Engelsiz Yaşam Vakfı kurucularına ait Vizyon Production ve BomeArt Ajans tarafından gerçekleştirilecek olan Engelsizsiniz Futbol Karşılaşması organizasyonu için Türk Kızılayı, Bahçeşehir Üniversitesi, DS Damat, Liva Saç Ekim Merkezi, Daniels Paris erkek giyim, UNK parfüm, XXL Energy drink markaları sponsorlar arasında yer alıyo

  Çok iyi herkes yapmış.

 • Necdet
  6 sene ago Reply

  DS Damat, Liva Saç Ekim Merkezi, Daniels Paris erkek giyim, UNK parfüm, XXL Energy drink markaları sponsorlar arasında yer alıyor.
  Bu markalarım sponsor olması çok iyi olmuş.

 • Aslan
  6 sene ago Reply

  Müsabaka 3 Aralık Pazar günü Tv8,5 ekranlarından izleyicilere sunuldu.Televizyondan izledim.

 • Fahrettin
  6 sene ago Reply

  Ülkemizde normal takımın yamadığını yapan adı engelli ama engelsin takımla ne kadar gurur duysak azdır

 • Sıla
  6 sene ago Reply

  Tv8 De yayınlandı diğer kanallarda niye yayınlanmadı bilmiyorum

 • Servet
  6 sene ago Reply

  Sadece böyle büyük organizasyonlar televizyon ekranlarında taşınıyor.
  ampute milli takım için güzel bir farkındalık, maalesef ampute Ligi maçları tv kanallarında her zaman yok

 • Saniye
  6 sene ago Reply

  Ahmet Dursun, Ceyhun Eriş, Ersen Martin, Ertem Şener, Evren Turhan, Levent Kartop, Mehmet Yılmaz, Okan Koç, Rüştü Reçber, Sinan Engin ve Tanju Çolak yer alacak.
  Bu oyuncular çok güzel oynadı.

 • Yasin
  6 sene ago Reply

  Tv8 de yayınlanmıştı izlemiştim çok güzel bir maçtı güzel oynadılar.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search