Eric Clapton Tekerlekli Sandalyede Görüldü

2017, rock efsanesi Eric Clapton’ı geçici olarak saf dışı bırakan ve Los Angeles’da birtakım buluşmalarını Eylül’e erteletecek şiddette bronşit ile savaşırken bir de Eric Clapton’ı tekerlekli sandalye kullandırtacak kadar sarsıcı bir başlangıç yaptı.

Yayınlanan bir açıklamaya göre:

Ağır bronşiti dolayısıyla doktor tavsiyesi üzerine Eric Clapton Los Angeles’ta ‘The Forum’da haftasonu gerçekleşecek iki şovunu iptal etti; yeniden planlayacak.

Hayranlar anlaşılabilir bir biçimde dolayısıyla hayal kırıklığına uğradı fakat Clapton’ın son zamanlarda yayılan tekerlekli sandalyeli fotoğrafı onları fazlasıyla endişelendirdi.

Los Angeles Havaalanı(LAX)’nda kızlarıyla dolaşırken bir hayranı onun tekerlekli sandalyede bir fotoğrafını çekti. Clapton bu aralar bronşitten kurtulmaya çalıştığı için kendine fazla yüklenmiyordu çünkü takdir edersiniz ki 72 yaşında bronşit gibi normal bir hastalık da olsa, kontrol edilmezse büyük felaketlere yol açabilir. Bu yüzden iyileşmesi ve düzelmesi için gereken önlemleri alıyor ve istirahat ediyor bilgisi paylaşıldı.

Uzun bir süre Eric Clapton hayranları O’nu sahnede özleyecek fakat gelecek yıllarda da müziğinden mahrum kalmak istemiyoruz. Bu yüzden temiz bir sağlık raporu ve hızlı bir iyileşme süreci için en iyi dileklerimiz onunla!

>  Durumu İyi Değil - Tekerlekli Sandalyeye Bağlanan Yoko Ono Arkadaşlarını Endişelendiriyor

About Author /

Tekerlekli sandalye ve aksesuarları tanıtımlarına, Türkiye'deki ve dünyanın diğer ülkelerindeki tekerlekli sandalye teknolojisi ile ilgili en son çıkan haberlere, tekerlekli sandalye kullanıcılarının yaşam koşullarını iyileştirecek bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search