Durumu İyi Değil – Tekerlekli Sandalyeye Bağlanan Yoko Ono Arkadaşlarını Endişelendiriyor

Yoko Sevgili sürekli John’u hakkında konuşuyor ve O’nunla cennette buluşmayı diliyor.

John Lennon’dan sonra dul olarak yaşayan, 84 yaşındaki narin ve güçsüz Yoko Ono, belki de geriye yaşayacak yalnızca ayları kalmışken, tekerlekli sandalyeye mahkum oldu.

Yoko’yu yakinen tanıyan kişiler “Yoko çok kötü bir durumda” diye belirtirken “Kürdan kadar ince ve durumu iyiye gitmiyor. Her zaman harika bir ruhu olmuştu. Fakat o içindeki parıltı neredeyse yok oldu.” diye üzüntülerini dile getiriyorlar.

Yoko sürekli eşi John Lennon hakkında konuşuyor ve O’nu cennette görmeyi diliyor.

Sanki öleceğini biliyor ve sonuna hazırlanıyor gibi.

yoko ono john lennon aşkı

Çantasını sıkıca tutup gri bir erkek şapkası ile yuvarlak gözlükleriyle oynarken, New York’taki protestoda Yoko cılız ve bitkin görünüyordu. Bir pankart tutamayacak kadar çelimsiz olduğu için, kalabalıkla gösteri yapan Whoopi Goldberg ile buluşurken eski benliğinin yalnızca gölgesi onda kalmış gibi görünüyordu.

Tanıkların belirttiğine göre, geçtiğimiz günlerde JFK Havaalanı’na vardığında, bir yardımcı Yoko’yu terminale tekerlekli sandalye ile götürmek zorunda kalmış.

Bazı kaynaklar ise Beatles’ın ayrılmasına sebep olan kadın olarak bilinen Yoko’nun şimdilerde Paul McCartney ve Ringo Starr’dan af dilediğini söylüyor.

Yakın zaman önce, kusurlarını gidermek isteyen Yoko, “The Beatles: Love”ın Cirque do Soleil yapımında Paul ve Ringo ile iletişim kurmaya çalıştı. Fakat bu görüşme pek de iyi sonuçlanmadı.

Yoko’nun yakın bir arkadaşı “Oraya vardığı anda, büyük bir hadise yaratmak istercesine bunca yıldan sonra onlarla yakınlaşmak ve aralarını düzeltmek istediğini söyledi. Fakat Yoko’yu dinlemek istemediler çünkü onun samimiyetine inanmadılar.” dedi.

O gece iki Beatles, yıldızlarla bezenmiş kırmızı halıda poz verirken, Yoko’nun yanına bile yaklaşmak istemediklerini açıkça belirttiler.

Ve şimdi öyle görünüyor ki bu onun affedilmek için son şansıymış.

yoko ono’nun son katıldığı etkinlik

Yıldızı sönen müzisyen, şimdilerde korkutucu bir şekilde 41 kilo civarında, sevgili John’uyla -John 1980’de bir New York caddesinde silahlı saldırıya uğramadan önce- 11 sene evliydi.

Yoko son zamanlarda kendi sağlığı için endişelenmeye başladı. 26 Şubat 2016’da, anlamsızca etkili bir grip enfeksiyonu yüzünden acilen New York’ta bir hastaneye kaldırılmıştı.

O yolculuk, Yoko’nun ağırlaşan durumunda, ilişkilerini telafi etmesi için ona önayak olmuş gibi gözüküyor. Ayrıca Yoko Ono’ya 40 yıldan fazladır gösterdikleri soğuk tavra rağmen Paul ve Ringo ile de barışmaya karar vermesi bunun en net göstermesi değil mi?.

>  Sadece Bir Tekerlekli Sandalye Nathan’ın Hayatını Değiştirmeye Yetecek

About Author /

Tekerlekli sandalye ve aksesuarları tanıtımlarına, Türkiye'deki ve dünyanın diğer ülkelerindeki tekerlekli sandalye teknolojisi ile ilgili en son çıkan haberlere, tekerlekli sandalye kullanıcılarının yaşam koşullarını iyileştirecek bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search